Domů / Čistý vzduch
Věděli jste, že:

 

  • Vysokým krevním tlakem trpí v ČR zhruba 40% obyvatel ve věku od 25 - 64 let?
  • Často bývá na vině nezdravý životní styl a stres?
  • Vysoký krevní tlak u doktora může způsobit tzv. "Syndrom bílého pláště"?

Zvlhčovače a čističe vzduchu pro zdraví

Čistý vzduch
Čistý vzduch

Dýchání je proces, bez kterého bychom přežili sotva několik minut. Proto o naše dechové ústrojí musíme důkladně pečovat. Během jediného dne uděláme až 20 000 nádechů. Zamysleme se nad tím, jaký vzduch vlastně dýcháme. A to nejen na ulici, ale i doma. Málo větrané místnosti jsou plné škodlivin - látky z čistících přípravků, pracích prášků, bakterie, plísně, zbytky roztočů, částice zvířecí srsti, pyly, domácí prach a vydýchaný vzduch. 

Níže nabízíme řešení, jak se můžeme starat o naše dechové ústrojí:

 

Čističe vzduchu - účinně odstraňují nečistoty ze vzduchu, čímž chrání naše dýchací ústrojí. Jsou vhodné do domácností, kanceláří, mateřských a základních škol, hotelů apod. Můžou je používat alergici, astmatici, ale také zdravé osoby, které chtějí dýchat čistý vzduch. Zvláště vhodné jsou čističe vzduchu pro děti.

 

Zvlhčovače vzduchu - jsou vhodné zejména do místností, kde je snížená vlhkost vzduchu, díky čemu hrozí vysychání nosní sliznice. Nejvíce jsou doporučovány v topné sezoně, kdy je vzduch v místnosti suchý. Zvlhčovače vzduchu působí preventivně na nemocnost, kterou vysychání nosní sliznice způsobuje.

 

Inhalace - Inhalace je léčebný postup, při němž pacient vdechuje páry minerálních vod, roztoků léků nebo jejich aerosolů. Inhalovat lze pomocí speciálního přístroje – inhalátoru, nebo vdechováním par vroucí kapaliny. Inhalování je vhodné pro alergiky a astmatiky, při rýmě a nachlazení, ale je vhodné i jako prevence proti zánětu dýchacích cest.


Vyberte podkategorie Čistý vzduch :
Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky