Domů / Rozbaleno

Boneco W490


Žádné hodnocení. Kód: W490 Produktové číslo: 7611408013733
Nová disková pračka vzduchu BONECO W490 s digitálním ovládáním je kvalitním přístrojem pro zvlhčování vzduchu, částečně také čistí vzduch od prachu a pylů.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Zboží není na skladě
Zlevněno z 9.490 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 8.590 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco W490

Popis stavu produktu:
 Nový zvlhčovač vzduchu s kompletním příslušenstvím zcela bez závady. Úplně poškozený obal. Na přístroj se vztahuje plná záruka 2 roky. Sleva 20% (1898,- Kč).

Zvlhčuje a čistí vzduch přirozeným principem studeného zvlhčování
Moderní pračka vzduchu  je vybavena pokročilou digitální technologií ovládání. Efektivně zvlhčuje vzduch principem studeného odparu. Uvnitř přístroje W490 se ve vodní lázni otáčejí zvlhčovací disky. Tím se vzduch přirozenou cestou zbavuje nečistot podobně jako když se vzduch v přírodě čistí deštěm. Pračka vzduchu odstraňuje nečistoty jako prach, pyl a pachy vázané na částice ze vzduchu. Svým výkonem pračka vzduchu W490 plně postačuje pro zvlhčení vzduchu v prostorech do 50 m^2.

Ovládání zajišťuje intuitivní digitální dotykový displej, má hydrostat s nastavením úrovně zvlhčování od 30 do 70 % relativní vlhkosti nebo možnost nepřetržitého provozu. Automatické vypnutí v případě prázdného zásobníku vody, auto-dim funkce pro noční použití. Rychlé zobrazení aktuální vlhkosti v místnosti po zmáčknutí tlačítka, i když je přístroj vypnutý. Připomínání údržby (výměna ISS, čištění, indikátor doplňování vody). Přirozená autoregulace udržuje optimální relativní vlhkost při libovolné teplotě vzduchu. Díky tomu je přístroj velmi vhodný pro astmatiky a alergiky. 

Mimořádně levný provoz, nepotřebuje spotřební materiály ani filtry
Vysokou funkční efektivitu umocňuje použití kvalitních komponentů a dílců, tím je zaručena i spolehlivá dlouhodobá funkce a vysoká životnost. Velice levný rovoz je dán nízkou spotřebou el. proudu (18 W) a skutečností, že ke své plné funkci přístroj nepotřebuje žádný spotřební materiál ani filtry. Doporučujeme používat pouze stříbrnou ionizační tyčinku, která zajistí 100% biologickou čistotu vody (je součástí balení).

Snadná údržba a obsluha
Diskové pračky / zvlhčovače vzduchu nejsou náchylné na kvalitu vody, je možné používat běžnou vodu z veřejné vodovodní sítě. Model W490 má průhledný zásobník na vodu, u kterého je na první pohled vidět množství vody v přístroji. Doplňování vody je snadné. Konstrukce a zpracování odpovídá požadavkům na jednoduchou obsluhu i údržbu a maximální funkčnost. Čistící režim zaručuje pohodlné odvápnění čističky vzduchu. 

Stříbrní ionizační tyčinka (ISS - Ionic Silver Stick) využívá antimikrobiálních vlastností stříbra. Zajišťuje hygienickou nezávadnost a dlouhodobou optimální kvalitu vody. ISS začne působit okamžitě po kontaktu s vodou. Není závislá na elektrickém proudu, funguje, i když je pračka vzduchu vypnutá. ISS je určena výhradně pro použití ve zvlhčovačích vzduchu.

CalcOff je prostředek k odstranění vodního kamene. Jedná se o prášek rozpustný ve vodě určený k provádění čistícího režimu. 1 balíček tohoto prostředku je součástí balení přístroje.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

Specifikace
Váha 6 kg
Délka 0.33 m
Šířka 0.32 m
Výška 0.4 m
Napájení 230 V / 50 Hz
Objem nádrže 7 l
Příkon 10 - 16 W
Zvlhčovací výkon 300 g/hod
Vhodný pro místnost 50 m2 / 125 m3
Země Švýcarsko
Podobné zboží
Boneco U650 Boneco U650 Kód: U650w
Připraveno k odeslání
5.890 Kč
Detail
Boneco U7145 Boneco U7145 Kód: U7145w
Připraveno k odeslání
3.270 Kč
Detail
Lanaform Moony Lanaform Moony Kód: LA120122
Připraveno k odeslání
1.999 Kč
Detail
Boneco H680 Boneco H680 Kód: H680
Poslední kusy na skladě!
25.700 Kč
Detail
Boneco S450 Boneco S450 Kód: S450
Připraveno k odeslání
5.540 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.