Domů / Čistý vzduch / Čističe vzduchu / Diskové čističe vzduchu

Boneco W2055D


Žádné hodnocení. Kód: W2055D Produktové číslo: 7611408013832
Také už Vás nebaví suchý vzduch, dýchací potíže a vysušená pokožka? Vyřešte to jednoduše s diskovým zvlhčovačem a pračkou vzduchu Boneco, který se postará o komplexní úpravu vzduchu a vytvoří příjemné přírodní prostředí v domácnosti. Dýchejte zdravě.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
8.590 Kč , plus doprava
(8.590 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco W2055D

Spolehlivý diskový zvlhčovač a pračka vzduchu BONECO W2055D každého překvapí svým velkým výkonem při velice nízké spotřebě elektrické energie. Jeho velkou předností je výjimečně tichý provoz díky speciálnímu ventilátoru. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených režimů – klasický denní a speciální noční režim. Snadné čištění a doplňování vody je samozřejmostí.

Zvlhčovač disponuje dotykovým ovládáním na přehledném displeji a vestavěným hygrostatem. Díky nadčasovému a elegantnímu designu se hodí do každé domácnosti nebo kanceláře.

Popis zvlhčování pomocí disků:
Pračky vzduchu zvlhčují a promývají vzduch, aniž by bylo nutné dokupovat další filtrační materiály. Provoz je velice ekonomický. Moderní a efektivní koncepce zvlhčování obsahuje 16 syntetických zvlhčovacích disků. Tyto Speciálně texturované disky se otáčí ve vodě a předávají vlhkost do vzduchu. Voda působí jako přírodní filtr, který zbavuje vzduch nečistot (např. prach, pyl a další částice). Samoregulační princip odpařování zajišťuje správnou vlhkost v místnosti. Pračky vzduchu mohou být používány po celý rok. Vzhledem k jejich přirozenému principu zvlhčování a čištění, bez potřeby doplňkových látek, jsou mimořádně vhodné pro alergiky.

Hlavní výhody:

  • Nepotřebují žádný další spotřební materiál ani chemii.
  • Účinnost čištění vzduchu je zvýšena elektrostatickou ionizací vzduchu
  • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
  • Přenosná nádoba na vodu s držákem
  • Uchovávají přirozenou vlhkost v místnosti
  • Zásobník aroma esencí
  • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Model s označením W2055D je totožný s modelem se starším označením 2055D.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

 


 

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Proč si pořídit čističku vzduchu?

V průběhu jednoho dne se nadechneme až 20 000 x, plícemi projde více než 15 kg vzduchu. Jaký je ale vzduch, který dýcháme?

Kdysi bylo jednoduché otevřít okno a vpustit čistý, zdravý a svěží vzduch, ale dnes je to spíše riziko. Díky vzrůstajícím cenám energií šetříme teplem, izolujeme budovy a utěsňujeme okna. Tím se v našich domech i na pracovištích hromadí látky z čistících přípravků, pracích prášků, bakterie, plísně, zbytky roztočů, částice zvířecí srsti, pyly, domácí prach a vydýchaný vzduch. Většinu našeho času trávíme v místnostech a v budovách. Vzduch uvnitř budov bývá znečištěn až 10× víc než ovzduší ve velkých městech. Znečištěný vzduch obsahuje ojediněle i karcinogenní lát­ky.

Diskové zvlhčovače vzduchu - vlhkost vzniká na odstředivých discích speciálně upravených pro mechanické odpařování vzduchu. V kombinaci s ionizací vzduchu tyto disky nejen zvlhčují čistou párou, ale zároveň zachytávají nečistoty ze vzduchu do velikosti 1,5 mikronu. Diskové zvlhčovače vzduchu mají velmi ekonomický provoz - nízký příkon a žádné výměnné filtry. Musí se jen jednou za 5 dnů provozu provést údržba (čištění) přístroje, která ovšem nezabere více než 5 minut.

Specifikace
Váha 5.9 kg
Rozměry (d x š x v) 36 x 36 x 36 cm
Hlučnost < 25 dB (A)
Napájení 230 V / 50 Hz
Objem nádrže 4,5 l
Objem vany na dně 2,5 l
Příkon 14 - 25 W
Zvlhčovací výkon až 300 g/hod
Vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
Země Švýcarsko
Soubory
Doplňky a související
Boneco A7417 Boneco A7417 Kód: A7417
Připraveno k odeslání
237 Kč
Detail
Esenciální olej eucalyptus globulus Esenciální olej eucalyptus globulus Kód: LA240002
Připraveno k odeslání
240 Kč
Detail
Boneco A7017 Boneco A7017 Kód: A7017
Připraveno k odeslání
570 Kč
Detail
Stojí za pozornost
Boneco W2055A Boneco W2055A Kód: W2055A
Připraveno k odeslání
6.590 Kč
Detail
Boneco W200 Boneco W200 Kód: W200
Připraveno k odeslání
5.990 Kč
Detail
Boneco U200 Boneco U200 Kód: U200
Připraveno k odeslání
2.290 Kč
Detail
Podobné zboží
Lanaform Hello Kitty Lanaform Hello Kitty Kód: LA120116
Poslední kusy na skladě!
1.890 Kč
Detail
Lanaform Pure Lanaform Pure Kód: LA120601
Zboží není na skladě
1.770 Kč
Detail
Boneco W200 Boneco W200 Kód: W200
Připraveno k odeslání
5.990 Kč
Detail
Lanaform Pure Lanaform Pure Kód: LA120601
Zboží není na skladě
1.770 Kč
Detail
Boneco U350 Boneco U350 Kód: U350
Připraveno k odeslání
4.470 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.