Domů / Čistý vzduch / Zvlhčovače vzduchu / Diskové zvlhčovače vzduchu

Boneco W2055A


Žádné hodnocení. Kód: W2055A Produktové číslo: 7611408013795
Diskový zvlhčovač a pračka vzduchu z rodiny BONECO pro přirozeně čistý vzduch jako při dešti. Díky svému pěknému designu si jistě najde místo kdekoliv v domácnosti. Rozlučte se se suchým vzduchem, dýchacími potížemi a vysušenou pokožkou. Dýchejte zdravě.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
6.590 Kč , plus doprava
(6.590 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco W2055A

Diskové pračky vzduchu zvlhčují a promývají vzduch při velice nízké spotřebě energie a aniž by bylo nutné dokupovat další filtrační materiály. Jejich provoz je tedy ekonomický. Díky svému modernímu a elegantnímu designu si zajisté najde místo u vás doma. BONECO W2055A se dále může pochlubit velkým výkonem, tichým ventilátorem a ovládacím knoflíkem, díky němuž je práce s přístrojem hračka. 

O čistotu a zvlhčení vzduchu se stará 16 syntetických zvlhčovacích disků. Na provoz nejsou potřeba žádné jiné chemické přísady. Přístroj zvlhčuje a čistí vzduch stejně jako déšť. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených módů – denní režim, nebo tichý noční režim pro nerušený spánek.

Popis zvlhčování pomocí disků:
Speciálně texturované zvlhčovací disky se otáčí ve vodě a předávají vlhkost do vzduchu. Voda působí jako přírodní filtr, který zbavuje vzduch nečistot (např. prach, pyl a další částice). Samoregulační princip odpařování zajišťuje správnou vlhkost v místnosti. Pračky vzduchu mohou být používány po celý rok. Vzhledem k jejich přirozenému principu zvlhčování a čištění, bez potřeby doplňkových látek, jsou mimořádně vhodné pro alergiky.

Hlavní výhody:

  • Vhodný pro místnost do 50 m2
  • Nepotřebují žádný další spotřební materiál ani chemii
  • Ekonomický provoz
  • Přenosná nádoba na vodu s držákem
  • Účinnost čištění vzduchu je zvýšena elektrostatickou ionizací vzduchu
  • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
  • Uchovávají přirozenou vlhkost v místnosti
  • Zásobník aroma esencí
  • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

 


 

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Proč si pořídit čističku vzduchu?

V průběhu jednoho dne se nadechneme až 20 000 x, plícemi projde více než 15 kg vzduchu. Jaký je ale vzduch, který dýcháme?

Kdysi bylo jednoduché otevřít okno a vpustit čistý, zdravý a svěží vzduch, ale dnes je to spíše riziko. Díky vzrůstajícím cenám energií šetříme teplem, izolujeme budovy a utěsňujeme okna. Tím se v našich domech i na pracovištích hromadí látky z čistících přípravků, pracích prášků, bakterie, plísně, zbytky roztočů, částice zvířecí srsti, pyly, domácí prach a vydýchaný vzduch. Většinu našeho času trávíme v místnostech a v budovách. Vzduch uvnitř budov bývá znečištěn až 10× víc než ovzduší ve velkých městech. Znečištěný vzduch obsahuje ojediněle i karcinogenní lát­ky.

Diskové zvlhčovače vzduchu - vlhkost vzniká na odstředivých discích speciálně upravených pro mechanické odpařování vzduchu. V kombinaci s ionizací vzduchu tyto disky nejen zvlhčují čistou párou, ale zároveň zachytávají nečistoty ze vzduchu do velikosti 1,5 mikronu. Diskové zvlhčovače vzduchu mají velmi ekonomický provoz - nízký příkon a žádné výměnné filtry. Musí se jen jednou za 5 dnů provozu provést údržba (čištění) přístroje, která ovšem nezabere více než 5 minut.

Specifikace
Váha 5.9 kg
Rozměry (d x š x v) 36 x 36 x 36 cm
Hlučnost < 25 dB (A)
Napájení 230 V / 50 Hz
Objem nádrže 4,5 l
Objem vany na dně 2,5 l
Příkon 12 - 24 W
Zvlhčovací výkon až 300 g/hod
Vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
Země Švýcarsko
Soubory
Doplňky a související
Boneco A7417 Boneco A7417 Kód: A7417
Připraveno k odeslání
237 Kč
Detail
Esenciální olej eucalyptus globulus Esenciální olej eucalyptus globulus Kód: LA240002
Připraveno k odeslání
240 Kč
Detail
Boneco A7017 Boneco A7017 Kód: A7017
Připraveno k odeslání
570 Kč
Detail
Stojí za pozornost
Boneco W2055D Boneco W2055D Kód: W2055D
Připraveno k odeslání
8.590 Kč
Detail
Boneco W200 Boneco W200 Kód: W200
Připraveno k odeslání
5.990 Kč
Detail
Podobné zboží
Lanaform New Vapolux Lanaform New Vapolux Kód: LA120119
Připraveno k odeslání
2.530 Kč
Detail
Pelo U14 Pelo U14 Kód: U14
Připraveno k odeslání
999 Kč
Detail
Lanaform Pommy Lanaform Pommy Kód: LA120120
Připraveno k odeslání
1.790 Kč
Detail
Lanaform Notus Lanaform Notus Kód: LA120117
Připraveno k odeslání
3.470 Kč
Detail
Boneco W200 Boneco W200 Kód: W200
Připraveno k odeslání
5.990 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.