Domů / Čistý vzduch / Zvlhčovače vzduchu / Diskové zvlhčovače vzduchu

Boneco W200


Žádné hodnocení. Kód: W200 Produktové číslo: 7611408015966
Jste alergici? Astmatici? Nebo chcete žít ve zdravém prostředí? Boneco W200 nabízí komplexní úpravu vzduchu - jak jeho čištění, tak zvlhčování v jednom. Tento přístroj je velice efektivní s velmi levným provozem. Zatočte se suchým vzduchem.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
5.990 Kč , plus doprava
(5.990 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco W200

Zvlhčovač a pračka vzduchu BONECO W200 poskytne komlexní úpravu vzduchu v domácnosti a vytvoří tak příjemné přírodní prostředí. Vyčistí vzduch od velkých částic jako jsou pyl a domácí prach a díky inovativnímu systému odpařovací rohože zvlhčuje vzduch s vysokou účinností. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených režimů – režim „Den“ a speciální tichý noční režim pro nerušený spánek. 

Uživatelsky snadné ovládání je u zvlhčovačů Boneco naprostou samozřejmostí. Pomocí otočného knoflíku si snadno vyberete ze dvou přednastavených režimů ten, který Vám bude vyhovovat. Co zajisté oceníte, je extra snadné čištění přístroje. Jednotlivé části přístroje vložíte jednoduše do pračky nebo myčky nádobí.

Popis zvlhčovacího systému BONECO W200:
Vzduchové odpařovací rohože zvlhčují a vyčistí vzduch bez nutnosti použití filtrů. Speciálně tvarovaný zvlhčovací buben s odpařovací rohoží se otáčejí a namáčejí ve vodě, což dodává vlhkost okolnímu vzduchu. Voda působí jako přírodní filtr, který čistí vzduch od nečistot (např. prach, pyl a částicové zápachy). Samoregulační princip odpařování zajišťuje správnou vlhkost vzduchu v místnosti, protože vzduch automaticky čerpá tolik vlhkosti, kolik v daném okamžiku potřebuje. Odpařovací rohože lze používat po celý rok. Díky principu přirozeného čištění bez nutnosti chemikálií nebo jiných přísad jsou vhodné i pro alergiky.

Vlastnosti BONECO W200:

 • Vhodný pro místnost do 50 m2
 • Dvě úrovně výkonu lze zvolit otočným spínačem
 • Ekonomický provoz
 • Pohodlná manipulace díky přímému plnění vodní základny
 • Spodní vanu i odpařovací rohož lze jednoduše umýt v myčce nádobí nebo vyprat v pračce
 • Nepotřebuje žádné náhradní filtry a další spotřební materiál
 • Signalizace prázdného zásobníku vody
 • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
 • Zásobník aroma esencí
 • Vynikající design pro váš domov
 • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

 


 

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Proč si pořídit čističku vzduchu?

V průběhu jednoho dne se nadechneme až 20 000 x, plícemi projde více než 15 kg vzduchu. Jaký je ale vzduch, který dýcháme?

Kdysi bylo jednoduché otevřít okno a vpustit čistý, zdravý a svěží vzduch, ale dnes je to spíše riziko. Díky vzrůstajícím cenám energií šetříme teplem, izolujeme budovy a utěsňujeme okna. Tím se v našich domech i na pracovištích hromadí látky z čistících přípravků, pracích prášků, bakterie, plísně, zbytky roztočů, částice zvířecí srsti, pyly, domácí prach a vydýchaný vzduch. Většinu našeho času trávíme v místnostech a v budovách. Vzduch uvnitř budov bývá znečištěn až 10× víc než ovzduší ve velkých městech. Znečištěný vzduch obsahuje ojediněle i karcinogenní lát­ky.

Diskové zvlhčovače vzduchu - vlhkost vzniká na odstředivých discích speciálně upravených pro mechanické odpařování vzduchu. V kombinaci s ionizací vzduchu tyto disky nejen zvlhčují čistou párou, ale zároveň zachytávají nečistoty ze vzduchu do velikosti 1,5 mikronu. Diskové zvlhčovače vzduchu mají velmi ekonomický provoz - nízký příkon a žádné výměnné filtry. Musí se jen jednou za 5 dnů provozu provést údržba (čištění) přístroje, která ovšem nezabere více než 5 minut.

Specifikace
Váha 4.9 kg
Rozměry (d x š x v) 28 x 28 x 41,2 cm
Hlučnost 27 - 43 dB (A)
Napájení 230 V / 50 Hz
Objem nádrže 4,5 l
Příkon 12 - 23 W
Zvlhčovací výkon 350 g/hod
Vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
Země Švýcarsko
Soubory

Návod k obsluze

Záruční podmínky

Videonávod

Produktové video

Doplňky a související
Boneco A7417 Boneco A7417 Kód: A7417
Připraveno k odeslání
237 Kč
Detail
Esenciální olej eucalyptus globulus Esenciální olej eucalyptus globulus Kód: LA240002
Připraveno k odeslání
240 Kč
Detail
Boneco AW200 Boneco AW200 Kód: AW200
Připraveno k odeslání
690 Kč
Detail
Boneco A7017 Boneco A7017 Kód: A7017
Připraveno k odeslání
570 Kč
Detail
Stojí za pozornost
Boneco W2055D Boneco W2055D Kód: W2055D
Připraveno k odeslání
8.590 Kč
Detail
Boneco W2055A Boneco W2055A Kód: W2055A
Připraveno k odeslání
6.590 Kč
Detail
Podobné zboží
Lanaform Pure Lanaform Pure Kód: LA120601
Zboží není na skladě
1.770 Kč
Detail
Lanaform Pommy Lanaform Pommy Kód: LA120120
Připraveno k odeslání
1.790 Kč
Detail
Boneco P400 Boneco P400 Kód: P400
Poslední kusy na skladě!
9.900 Kč
Detail
Boneco P500 Boneco P500 Kód: P500
Připraveno k odeslání
12.990 Kč
Detail
Lanaform Trainy Lanaform Trainy Kód: LA120113
Připraveno k odeslání
1.649 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.