Domů / Čistý vzduch / Čističe vzduchu / Diskové čističe vzduchu

Boneco W1355A


Žádné hodnocení. Kód: W1355A Produktové číslo: 7611408010541
Jednoduché zvlhčování a praní vzduchu principem přirozeného odparu vytvoří příjemné domácí prostředí. Přístroj je velice ekonomický, zvlhčuje a čistí vzduch s minimálními provozními náklady. Odbourejte suchý vzduch, dýchací potíže a vysušenou pokožku.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
5.580 Kč , plus doprava
(5.580 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco W1355A

Diskový zvlhčovač a pračka vzduchu Boneco W1355A pracuje na principu přirozeného odparu vody pomocí soustavy syntetických disků. Čištění vzduchu probíhá přirozeným způsobem, podobně jako déšť. Vybrat si můžete ze dvou přednastavených režimů – režim „Den“ a speciální tichý noční režim.

Popis zvlhčování pomocí disků: K provozu není nutné dokupovat filtry ani jiný spotřební materiál. Nepotřebuje ani žádné chemikálie k úpravě vody, používá běžnou vodu z veřejného řádu. Jeho provoz je velice ekonomický. Speciálně tvarované zvlhčovací kotouče se točí ve vodě a zajišťuje optimální zvlhčení okolního vzduchu. Voda působí jako přirozený filtr, který ze vzduchu odstraňuje nečistoty, jako jsou pyl, prach a zápach. Přístroj je vhodný také pro alergiky.

Vlastnosti Boneco W1355A

  • Vhodný pro místnosti do 50 m2
  • 2 přednastavené režimy (denní a noční)
  • Ekonomický provoz
  • Průhledný, snadno plnitelný zásobník
  • Snadná obsluha i údržba
  • Nepotřebuje žádné náhradní filtry a další spotřební materiál
  • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
  • Kvalitní komponenty s dlouhou životností
  • Ideální pro domácnosti a kanceláře
  • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

 


 

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Proč si pořídit čističku vzduchu?

V průběhu jednoho dne se nadechneme až 20 000 x, plícemi projde více než 15 kg vzduchu. Jaký je ale vzduch, který dýcháme?

Kdysi bylo jednoduché otevřít okno a vpustit čistý, zdravý a svěží vzduch, ale dnes je to spíše riziko. Díky vzrůstajícím cenám energií šetříme teplem, izolujeme budovy a utěsňujeme okna. Tím se v našich domech i na pracovištích hromadí látky z čistících přípravků, pracích prášků, bakterie, plísně, zbytky roztočů, částice zvířecí srsti, pyly, domácí prach a vydýchaný vzduch. Většinu našeho času trávíme v místnostech a v budovách. Vzduch uvnitř budov bývá znečištěn až 10× víc než ovzduší ve velkých městech. Znečištěný vzduch obsahuje ojediněle i karcinogenní lát­ky.

Diskové zvlhčovače vzduchu - vlhkost vzniká na odstředivých discích speciálně upravených pro mechanické odpařování vzduchu. V kombinaci s ionizací vzduchu tyto disky nejen zvlhčují čistou párou, ale zároveň zachytávají nečistoty ze vzduchu do velikosti 1,5 mikronu. Diskové zvlhčovače vzduchu mají velmi ekonomický provoz - nízký příkon a žádné výměnné filtry. Musí se jen jednou za 5 dnů provozu provést údržba (čištění) přístroje, která ovšem nezabere více než 5 minut.

Specifikace
Váha 6 kg
Rozměry (d x š x v) 38 x 32 x 42,5 cm
Hlučnost < 25 dB (A)
Napájení 230 V / 50 Hz
Objem nádrže 4 l
Objem vany na dně 3 l
Příkon 9 - 15 W
Zvlhčovací výkon až 300 g/hod
Vhodný pro místnost do 50 m² / 125 m³
Země Švýcarsko
Soubory
Doplňky a související
Boneco A7417 Boneco A7417 Kód: A7417
Připraveno k odeslání
237 Kč
Detail
Stojí za pozornost
Boneco W200 Boneco W200 Kód: W200
Připraveno k odeslání
5.990 Kč
Detail
Boneco W2055D Boneco W2055D Kód: W2055D
Připraveno k odeslání
8.590 Kč
Detail
Boneco W1355A Boneco W1355A Kód: W1355A
Poslední kusy na skladě!
5.580 Kč
Detail
Pelo U14 Pelo U14 Kód: U14
Připraveno k odeslání
999 Kč
Detail
Podobné zboží
Lanaform Charly Lanaform Charly Kód: LA120108
Připraveno k odeslání
1.770 Kč
Detail
Lanaform Charly Lanaform Charly Kód: LA120108
Připraveno k odeslání
1.770 Kč
Detail
Lanaform Notus Lanaform Notus Kód: LA120117
Připraveno k odeslání
3.470 Kč
Detail
Pelo U14 Pelo U14 Kód: U14
Připraveno k odeslání
999 Kč
Detail
Lanaform New Vapolux Lanaform New Vapolux Kód: LA120119
Připraveno k odeslání
2.530 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.