Domů / Inhalátory / Kompresorové inhalátory

Rossmax NI60


Žádné hodnocení. Kód: NI60 Produktové číslo: 4715139610100
Dětský přenosný inhalátor v provedení Pes pro snadnější spolupráci s dítětem. Inovativní ventil umožňuje regulaci množství mlžiny při zachování stálé velikosti částic.
Výrobce: RossmaxRossmax
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.270 Kč , plus doprava
(1.270 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Rossmax NI60

!Akce!: Aktuálně bude při objednání tohoto modelu dodán jako zvláštní bonus Výdechoměr Rossmax PF120C.

Preventivní inhalování posiluje odolnost dýchacích cest.

Dětský kompresorový inhalátor Rossmax NI60 je přístroj určený pro inhalační léčbu alergických reakcí, astmatu, chronické bronchytidy a dalších onemocnění dýchacích cest. Inovativní ventil v nebulizační nádobce reguluje množství mlžiny při zachování stálé velikosti částic. Pro inhalaci jsou vhodné všechny běžné tekuté léky, minerální vody a jiné vhodné roztoky.

Ovládání i provoz jsou velmi jednoduché. Léčebný roztok se na mlžinu přeměňuje tlakem vzduchu. Součástí nebulizační nádobky je patentovaný nastavitelný ventil, který reguluje množství mlžiny. Použitím náústku nebo obličejové masky zvýšíte účinnost terapie.

Popis základních vlastností inhalátoru:

  • MMAD ≤ 3 µm
  • Podíl jemných částic (FPD) 75 – 80 %
  • Stabilní velikost částic
  • Vhodný pro děti
  • VAT - technologie nastavení množství aerosolu
  • Využívá výhod miničerpadla Rossmax, kompresoru vyvinutého speciálně pro malé a přenosné inhalátory (minimalizace rozměrů při zachování výkonu a snížení hlučnosti)
  • Náústek a maska pro děti
  • Napájení z 12V adaptéru

VAT - Technologie nastavení množství aerosolu - Patentovaný nastavitelný ventil dodává léčivo různé hustoty podle potřeb uživatele. Nastavení je velice snadné, bez potřeby měnit součásti. Technologie nastavení množství aerosolu (VAT) umožňuje nastavení různé úrovně rozprašování v rozmezí 0,08 – 0,5 ml / min. Vysoká míra nebulizace (plné otevření) je pro léky s vysokou hustotou medikamentů a vyšší dechovou kapacitou uživatele, zatímco nízký průtok (uzavřený ventil) je vhodnější pro děti a kojence s nízkou dechovou kapacitou.

VAT technologie zajišťuje menší plýtvání s léky. Je doporučena při poruchách dýchacích cest jako astma, chronická plicní obstrukční nemoc a obecně při intenzivním používání.

 


 

Proč inhalovat

Inhalace představuje šetrnou, cílenou a velmi efektivní formu podání léčiva. Je vhodná při nachlazení, zánětech dýchacích cest, jako podpůrná léčba při astmatu, alergických reakcích a dalších onemocněních dýchací soustavy. Výhodou proti orálnímu podání léčiv je rychlé vstřebání účinné látky a cílená léčba bez zátěže zažívacího traktu. Při léčbě se řiďte doporučením a dávkováním určeným lékařem, v případě prevence se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Inhalační terapie Vám pomůže snížit frekvenci záchvatů zejména bronchiálního astmatu, astmatických potíží a záchvatů, při chronických onemocněních dýchacích cest, k prevenci proti katarům dýchacích cest, při alergických projevech v oblasti dýchacích cest, senné rýmě, při respiračních potížích (chronická bronchitida, bronchopneumonie, CHOCHBP - chronická obstrukční choroba bronchopulmonální, cystická fibróza, pneumopatie), vhodné též inhalovat po operaci u pacientů s tracheotomií, při tracheitidě, laryngitidě, faryngitidě, sinusitidě a rinitidě zejména alergické.

K léčbě inhalací se obvykle přistupuje v případě závažnějších dýchacích onemocnění nebo při chronických problémech. Vhodná je však i jako doplňková léčba při akutních stavech jako nachlazení, kašel, rýma apod. Inhalovat můžete bylinné odvary, solné roztoky, Vincentku.

 

Jak inhalovat

Důležité je správně inhalovat a dýchat v průběhu aplikace. Během celé léčby zůstaňte v klidu. Vhodné je inhalovat pomalu až do úplného nádechu (inhalační fáze), na několik sekund zadržet dech (není podmínkou), poté úplně vydechnout (exhalační fáze). Opakujte po celou doporučenou dobu. Dodržujte lékařem doporučenou dobu a četnost terapie.

Švýcarská firma Rossmax působí na trhu již od roku 1988. Řadí se mezi lídry světového trhu v oblasti péče o zdraví. Své produkty dodává do více než 80 zemí na celém světě. Rossmax ručí za provotřídní kvalitu svých produktů. Stojí u jejich vývoje a používá nejnovější technologie při samotné výrobě. Portfolio produktů a služeb sestává ze zdravotnických produktů v oblasti Fitness, Obezity, Hypertenze, Péče o dýchací cesty, Měření teploty a Terapie teplem. Klíčem k úspěchu je především orientace na zákazníka a jeho potřeby.

Specifikace
Váha 0.334 kg
Rozměry (d x š x v) 21,5 x 13,5 x 9,5 cm
Hlučnost ≤ 55 dB(A) dB (A)
Napájení síťový adaptér 230 V / 12 V / 1 A
Nebulizační výkon V závislosti na otevření nebulizačního ventilu v rozmezí 0,08 - 0,2 ml/min
Objem zásobníku léčiva 5 ml
Střední velikost částic (MMAD) ≤ 3 μm
Třída zdravotního prostředku IIa
Soubory
Stojí za pozornost
Rossmax NH60 Rossmax NH60 Kód: NH60
Připraveno k odeslání
1.290 Kč
Detail
Rossmax NE100 Rossmax NE100 Kód: NE100
Připraveno k odeslání
940 Kč
Detail
Podobné zboží
Intec Pingwin Intec Pingwin Kód: CN02WF2
Připraveno k odeslání
1.340 Kč
Detail
Dr. Frei Turbo Pro+ Dr. Frei Turbo Pro+ Kód: Turbo Pro+
Připraveno k odeslání
2.140 Kč
Detail
Dr. Frei Turbo Train Dr. Frei Turbo Train Kód: Turbo Train
Připraveno k odeslání
1.470 Kč
Detail
Rossmax NH60 Rossmax NH60 Kód: NH60
Připraveno k odeslání
1.290 Kč
Detail
Rossmax NB500 Rossmax NB500 Kód: NB500
Připraveno k odeslání
1.840 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.