Domů / Čistý vzduch / Zvlhčovače vzduchu / Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu

Boneco U350


Žádné hodnocení. Kód: U350 Produktové číslo: 7611408016116
Komfortní zvlhčovač vzduchu z rodiny Boneco je velice vhodný pro malé a střední prostory. Jeho moderní a nadčasový vzhled ho zařadil mezi držitele ceny za design v prestižní soutěži Red Dot Award. Mimo jiné zajisté oceníte snadnou obsluhu i čištění.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Připraveno k odeslání
4.470 Kč , plus doprava
(4.470 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco U350

Značka BONECO patří mezi specialisty na zvlhčování vzduchu, což dokazuje i tento velmi oblíbený produkt U350. Ne nadarmo získal cenu za design v prestižní soutěži „Red Dot Award“. Ale není to pouze dokonalý design, co dělá U350 tolik oblíbeným. K jeho dalším neocenitelným přednostem patří velice jednoduché ovládání a snadná údržba. Doplňování vody je maximálně usnadněno díky bezdotykovému plnění zvrchu.

Přístroj je dále vybaven digitálním LED displejem s dotykovým ovládáním, vestavěným vlhkoměrem a nastavitelnou výpustí mlžiny. Provoz je možné nastavit ve 3 výkonnostních stupních, nebo v přednastaveném režimu „AUTO“ pro bezstarostný chod. V létě jistě oceníte občerstvení chladnou mlhou, naopak přes zimu si můžete zvolit mlhu příjemně teplou.

Do tohoto zvlhčovače je možné přidávat dezinfekci, kterou pak zvhlčovač rozprašuje do prostoru. Nelze použít jakoukoliv dezinfekci, je nutné držet se rad a návodu použití výrobce dezinfekce.

Princip ultrazvukového zvlhčování: 

Díky efektivní vysokofrekvenční technologii se voda přeměňuje na jemnou mlhu a odvádí se do vzduchu ventilátorem. Vodní filtr 2 v 1 A250 AQUA PRO zbaví vodu všech minerálů a tím zajistí zvlhčování vzduchu bez usazenin. Stříbrná ionizační tyčinka Ionic Silver Stick® využívá antibakteriálních účinků stříbra a zajišťuje optimální kvalitu vody.

Vlastnosti Boneco U350:

  • Vhodný pro místnost do 60 m²
  • 3 úrovně výkonu
  • Multifunkční displej s užitečnými upomínkami (doplnění a výměna vody, výměna ISS, čištění)
  • Bezdotykové plnění zvrchu
  • Časovač
  • Snadná obsluha i údržba
  • Automatické vypnutí při vyprázdnění vodní nádrže
  • Antikorozní titanová membrána pro zajištění dlouhé životnosti
  • Zásobník aroma esencí
  • Součástí balení:

Stříbrná ionizační tyčinka A7017 – zaručuje hygienickou nezávadnost vody. Uvolňováním iontů stříbra do vody znemožňuje život mikroorganismům. Její životnost je 1 rok. Nepracuje na základě žádné chemické reakce, její použití je zcela bezpečné a nezávadné.

Calc Off A7417 – čistící a odvápňovací prostředek pro všechny zvlhčovače vzduchu.

A250 Aqua Pro – demineralizační patrona omezuje tvorbu vodního kamene a tím brání poškození přístroje. Aktivní uhlík absorbuje nečistoty a odstraňuje zápach z vody. Výrazně snižuje tvrdost vody.

Společnost Boneco byla založena roku 1956 ve Švýcarsku jako malá rodinná firma. Za tu dobu nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i know-how, které ji řadí mezi největší lídry světového trhu v oblasti zvlhčování a čištění vzduchu. Jejich standardem je vysoká kvalita a skvělý design, přičemž nezapomínají na koncového uživatele. Všechny čističe a zvlhčovače Boneco jsou uživatelsky velice příjemné, snadno se ovládají a čistí. Neustálý vývoj řadí firmu Boneco mezi technologické špičky. Poznejte s námi kvalitu.

 


 

Proč si pořídit zvlhčovač vzduchu?

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti. Příjemná relativní vlhkost je 40 až 50 %. V zimním období však klesá relativní vlhkost vzduchu i pod 20 %, což je srovnatelné s vlhkostí na poušti. Při nízké vlhkosti se vysušuje a tím i narušuje sliznice dýchacích cest. Důsledkem je dráždění ke kašli a častá onemocnění dýchacích cest zejména u dětí, popraskané rty, škrábání v krku atp. Trpí i pokožka. Je vysušená, podrážděná, tvoří se vrásky. Při suchém vzduchu vzniká statická elektřina, elektrické výboje jsou velice nepříjemné a mohou poškodit elektronické přístroje. Suchý vzduch negativně působí na předměty ze dřeva, hudební nástroje, starožitnosti a obrazy.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu vytváří pomocí vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru z vody mikrokapičky – tzv. mlžinu. Ventilační systém tuto mlžinu vyfukuje do místnosti, kde se jejím odpařením zvyšuje vlhkost vzduchu. Z přístroje vychází jemná, rovnoměrná a jasně viditelná mlha. Ultrazvukové zvlhčovače jsou u spotřebitelů nejoblíbenější, protože mají nízkou spotřebu energie a nízkou hlučnost. Nejvýkonnější zvlhčovače vzduchu jsou obvykle ultrazvukové. Je však třeba dbát na hygienu přístroje a nevyužitou vodu v nádržce měnit před dalším zvlhčováním za čerstvou. Případné bakterie rozmnožené ve stojaté vodě by se totiž mohly dostávat do vzduchu.

Specifikace
Váha 2.74 kg
Rozměry (d x š x v) 38 x 16,5 x 32,5 cm
Hlučnost < 45 dB (A)
Napájení 230 V / 50 Hz
Objem nádrže 5 l
Příkon bez předehřevu - s předehřevem 47 - 110 W
Zvlhčovací výkon 500 g/h
Vhodný pro místnost do 60 m² / 150 m³
Země Švýcarsko
Soubory

Návod k obsluze

Záruční podmínky

Videonávod

Produktové video

Doplňky a související
Boneco A250 Boneco A250 Kód: A250
Připraveno k odeslání
570 Kč
Detail
Boneco A7417 Boneco A7417 Kód: A7417
Připraveno k odeslání
237 Kč
Detail
Esenciální olej eucalyptus globulus Esenciální olej eucalyptus globulus Kód: LA240002
Připraveno k odeslání
240 Kč
Detail
Boneco A7017 Boneco A7017 Kód: A7017
Připraveno k odeslání
570 Kč
Detail
Stojí za pozornost
Boneco U200 Boneco U200 Kód: U200
Připraveno k odeslání
2.290 Kč
Detail
Boneco U7147 Boneco U7147 Kód: U7147
Připraveno k odeslání
4.190 Kč
Detail
Boneco U700 Boneco U700 Kód: U700
Připraveno k odeslání
6.770 Kč
Detail
Podobné zboží
Boneco P340 Boneco P340 Kód: P340
Poslední kusy na skladě!
4.990 Kč
Detail
Lanaform Pommy Lanaform Pommy Kód: LA120120
Připraveno k odeslání
1.790 Kč
Detail
Lanaform Charly Lanaform Charly Kód: LA120108
Připraveno k odeslání
1.770 Kč
Detail
Lanaform Hello Kitty Lanaform Hello Kitty Kód: LA120116
Poslední kusy na skladě!
1.890 Kč
Detail
Lanaform Pure Lanaform Pure Kód: LA120601
Poslední kusy na skladě!
1.770 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.