Domů / Čistý vzduch / Zvlhčovače vzduchu / Příslušenství pro zvlhčovače vzduchu

Boneco A7017


Žádné hodnocení. Kód: A7017 Produktové číslo: 7611408013672
Ionizační stříbrná tyčinka udržuje vodu bez bakterií.
Výrobce: Boneco Healthy AirBoneco Healthy Air
Dostupnost: Připraveno k odeslání
570 Kč , plus doprava
(570 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boneco A7017
  • Je vhodná do všech ultrazvukových, studených a diskových zvlhčovačů BONECO, AIR-O-SWISS a Lanaform.
  • Zabraňuje mikrobiálnímu znečištění vody ve zvlhčovačích

Ionizační stříbrná tyčinka (ISS) BONECO 7017 udržuje vodu ve zvlhčovačích hygienicky čistou a nezávadnou. Zabraňuje vzniku a životu bakterií a mikroorganismů. Je založena na principu antimikrobiálních vlastností stříbra. Zbavuje vodu více než 650 druhů bakterií. Ke své funkci nepotřebuje elektrickou energii ani chemickou reakci. Stačí ji vložit do vody uvnitř zvlhčovače.Ži­votnost tyčinky je 1 rok při plné účinnosti.

Stříbrná ionizační tyčinka se umístí do prostoru odparu vody – u ultrazvukových přístrojů BONECO a AOS jsou připraveny úchyty pro připevnění tyčinky, do ostatních ultrazvukových přístrojů se volně položí na dno tak, aby neomezovala proudění vody buď při napouštění zásobníku nebo při výstupu mlžiny. U studených a diskových typů se umístí do spodní vany, některé modely BONECO a AOS jsou opět vybaveny úchyty pro připevnění. Zaplavením tyčinky vodou se začnou uvolňovat volné ionty stříbra, které zamezí nežádoucímu mikrobiologickému znečištění vody.

Je vhodné Ionizační stříbrnou tyčinku vyměnit jednou za rok. V případě, kdy provádíte údržbu zvlhčovače, vyjměte stříbrnou tyčinku z přístroje, vyčistěte přístroj podle návodu k obsluze a tyčinku vložte zpět do zvlhčovače. Při manipulaci s tyčinkou nesahejte na stříbrnou aktivní část.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.